sobota, 11 stycznia 2014

Ohayo!

Cześć wszystkim! :) 
Hmm... chciałam powiedzieć, że zaczynam swoją działalność na blogspocie. Nie jestem dobra w pisaniu powitań- kompletnie nie wiem co mam tam napisać, ale spróbuje. Obecnie mam jedną lalkę (ale będzie chyba więcej) Pullip Classical Alice i ją uwielbiam. Aby miała coś z postaci na której była wzorowana i ponieważ podoba mi się to imię, moja dyniogłowa nazywa się Alice. Jest prze-cydowna!
Hmm... Ale o niej będzie dużo później, więc może tak dla odmiany opowiem coś o sobie? Tak króciutko...  :) 
A więc nazywam się Aleksandra, ale inni mówią na mnie Ola lub Keksik. ;3 Mam naście lat i mieszkam w stolicy. Od zawsze interesuję się modą i rysowaniem (również projektowaniem ubrań). Od jakiegoś czasu (od 2 lat?) również do moich głównych pasji można zaliczyć fotografie i lalki. <3 Niedawno zaczęłam również szyć. :) Jest ciężko ale jakoś mi idzie x.x
Oprócz tego gram na gitarze, tańczę a czasem nawet zdarza mi się śpiewać. Uwielbiam spędzać czas z moimi przyjaciółkami. Jestem również otaku. Moim ulubionym anime jest Kuroshisuji. No nie wiem co mogę jeszcze napisać... Mam starszego brata Michała (mimo, że mnie czasem denerwuje... jest najlepszy! ;D) i wspaniałych rodziców. Oprócz tego mieszka z nami pewien mały chomik o imieniu Freddy. 
Ehh, to teraz naprawdę nie wiem co powiedzieć. Więc to już koniec. 
Do napisania! <3

2 komentarze:

Jeśli zostawiłeś jakiś komentarz, jesteś naprawdę miłym człowiekiem. Dziękuję. :)